Meist

1. SINU RÄTSEP VALGUSTITE MAAILMAS

4ROOM tooted sünnivad alates ideest kuni valmistooteni meie 4ROOM tehases Eestis. Meil on lai valik lahendusi, mis võimaldavad kiiresti ja kvaliteetselt täita ka kõige nõudlikuma kliendi soovid!

Meie ajalugu ja kogemus ulatub tagasi aastasse 1959, alates 2003 tegutseme kaubamärgi 4ROOM all, mis kajastab kõige paremini meie tegevust ja nägu. FOR room or 4 different room-s :)

2. IDEE ja DISAIN

Inspiratsiooni saame elust ja loodusest, meeskonnatööna tehase ja disainerite abil viimistletakse toode. Me ei lõpeta enne, kui toode on „Lõpuni disainitud”, see on eesmärk mida järgime.

Meie sooviks on olla ja jääda oma nägu ning läbi eripära pakkuda (meie) klientidele säravaid ja ajatuid valgusteid. 

3. TOOTMINE

Loome tooted kestma - nii nagu neid valmistasid meie vanavanemad. Seepärast kasutame hoolikalt valitud naturaalseid materjale säästlikult, kuid kvaliteedi pealt kokku hoidmata. Kõik materjalid ja komponendid on sertifitseeritud ja valmistatud EU-s!

4. EMOTSIOON

Toodame üksnes tooteid, mis rõõmustavad meie endi südant ja silma. Soovime siiralt, et kirg, mida toodetesse paneme, jõuaks toodete kaudu kliendini!

KOOSTA ISE OMA VALGUSTI

4ROOM on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku täpselt Teie vajadustele vastav valgusti. Valida on võimalik valgusallikate arvu, metallosade viimistlust, kuplite kuju, suurust ja kangast ning hajutite materjali.

Kirjuta meile oma soovist: 4room@4room.ee