Rätsepa valgustid

Me teame, et iga ruum on niisama eriline, kui on tema kasutajate ootused. Ootused võivad olla vägagi erinevad. Erinev on ka valgus, mida me näeme - valgusega saame rõhutada ruumi osi ja suunata tähelepanu värvidele niisamuti kui ka peita värve. Me teame, et valgustus on tervik, mis koosneb valgusti disainist, valgusti poolt näidatavast ja peidetavast ning silmale tajutavast valgusest.

Meie suurimaks rõõmuks on luua erilisi valgusteid - vastavalt klientide ja disainerite nägemusele ja sobivalt ruumidega, kus nad säravad. Oleme valmis töötama kliendi disaineriga ning pakkuma ka oma koostööpartnerite abi ning jagama enda kogemusi. Meie ülesandeks on lisaks disainile tagada ka soovitud valgustatus ning värvitoonide eristumine.

Ootame oma küsimustega nii väikseid kui suuri kliente, sest meie saame pakkuda ka natukest disaini, mida vaadatakse iga päev. Andke palun oma soovidest teada siin

KOOSTA ISE OMA VALGUSTI

4ROOM on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku täpselt Teie vajadustele vastav valgusti. Valida on võimalik valgusallikate arvu, metallosade viimistlust, kuplite kuju, suurust ja kangast ning hajutite materjali.

Kirjuta meile oma soovist: 4room@4room.ee