Ajaveeb

Peagi saate näha uusi tooteid!

06.12.2018
Peagi saate näha uusi tooteid!

Jah, meil on valmimas midagi põnevat - vormilt äge, sisult kaasaegne, võimalustelt - nagu alati - rohkem kui oodata oskate.

Mõned killud protsessist:

Loe edasi

Uued ja ägedad tooted vajavad ägedaid pilte

15.10.2018
Uued ja ägedad tooted vajavad ägedaid pilte

Toodete ägedaks näitamiseks teeme koostööd ägeda fotograafiga. Joanna Jõhvikas nimeks. Siin on mõned meelega tumedad kaadrid, et saaksime võimendada peagi üles laetavate piltide ilu.

 

4ROOM annab nõu: Kuidas kujundada koolilapse õpinurka?

17.08.2017
Uuringud on näidanud, et lapsed, kellel on kodus kindel töölaud ning mugav töökeskkond kodutööde tegemiseks, saavutavad koolis paremaid tulemusi.
Eksperdid soovitavad luua lastele kindla koha, kus kodutöid teha. Nii annab töölaua taha istumine lapsele märku, et aeg on keskenduda õppimisele.
 
Kõige olulisem on laste kodutööde juures püsimisel mugavus. Kui laps tunneb end laua taga õiget rühti tagavas toolis istudes mugavalt, suudab ta pikemalt ning efektiivsemalt keskenduda käsilolevasse. Hea oleks paigutada töölaud mitte vastu seina nagu me oleme harjunud, vaid nii, et oleks võimalik aeg-ajalt laua taga istudes ka aknast välja vaadata, et silm saaks fokusseerida kaugusesse ning meel õues toimuvat vaadates puhata.
Lauapind olgu piisavalt suur, et kõik vajalikud õppematerjalid mahuksid avatult õppija ette. Kõik hetkel üleliigne võiks olla paigutatud käeulatusse sahtlitesse või riiulitele.
 
Eestimaise tootja Radise kirjutuslaua mudelid MAN ja HUH sobivad hästi koolilapse töölauaks.
 
MAN on ilus tagasihoidliku loomuga kirjutuslaud, mille sahtlitesse saab panna nii olulised töödokumendid kui ka töövihikud ja muu vajaliku.
HUH on lihtne, kuid pilkupüüdev kirjutuslaud, mille keskmisele riiulile saab õhtuti varjule panna poolelijäänud tööülesanded, külgmistesse sahtlitesse aga olulised paberid.
 
Kõigile kirjutuslaudadele kehtib kooliõpilastele 15.08.2017-31.09.2017 soodustus 15%.

Eesti Rahva Muuseum

15.12.2016
Eesti Rahva Muuseum

EESTI RAHVA MUUSEUM

 

Objekti nimi ERM EESTI RAHVA MUUSEUM
Valmimis aasta 2016
Tellija Eesti Vabariik
Arhitektid Lina Ghotmeh, Dan Dorell ja Tsuyoshi Tane
Sisekujundaja Lina Ghotmeh
Kasutatud toode

Disainvalgusti restoranis

 

STRAND HOTEL

23.11.2016
STRAND HOTEL

STRAND HOTELL renoveerimine

STRAND Hotel
Valmimis aasta 2017
Tellija Strand
Arhitekt Rene Safin
Sisekujundaja Rene Safin
SPIRIT

KOOSTA ISE OMA VALGUSTI

4ROOM on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku täpselt Teie vajadustele vastav valgusti. Valida on võimalik valgusallikate arvu, metallosade viimistlust, kuplite kuju, suurust ja kangast ning hajutite materjali.

Kirjuta meile oma soovist: 4room@4room.ee