4ROOM annab nõu: Kuidas kujundada koolilapse õpinurka?

Uuringud on näidanud, et lapsed, kellel on kodus kindel töölaud ning mugav töökeskkond kodutööde tegemiseks, saavutavad koolis paremaid tulemusi.
Eksperdid soovitavad luua lastele kindla koha, kus kodutöid teha. Nii annab töölaua taha istumine lapsele märku, et aeg on keskenduda õppimisele.
 
Kõige olulisem on laste kodutööde juures püsimisel mugavus. Kui laps tunneb end laua taga õiget rühti tagavas toolis istudes mugavalt, suudab ta pikemalt ning efektiivsemalt keskenduda käsilolevasse. Hea oleks paigutada töölaud mitte vastu seina nagu me oleme harjunud, vaid nii, et oleks võimalik aeg-ajalt laua taga istudes ka aknast välja vaadata, et silm saaks fokusseerida kaugusesse ning meel õues toimuvat vaadates puhata.
Lauapind olgu piisavalt suur, et kõik vajalikud õppematerjalid mahuksid avatult õppija ette. Kõik hetkel üleliigne võiks olla paigutatud käeulatusse sahtlitesse või riiulitele.
 
Eestimaise tootja Radise kirjutuslaua mudelid MAN ja HUH sobivad hästi koolilapse töölauaks.
 
MAN on ilus tagasihoidliku loomuga kirjutuslaud, mille sahtlitesse saab panna nii olulised töödokumendid kui ka töövihikud ja muu vajaliku.
HUH on lihtne, kuid pilkupüüdev kirjutuslaud, mille keskmisele riiulile saab õhtuti varjule panna poolelijäänud tööülesanded, külgmistesse sahtlitesse aga olulised paberid.
 
Kõigile kirjutuslaudadele kehtib kooliõpilastele 15.08.2017-31.09.2017 soodustus 15%.

KOOSTA ISE OMA VALGUSTI

4ROOM on paindlik oma tootmises ning soovi korral on võimalik panna kokku täpselt Teie vajadustele vastav valgusti. Valida on võimalik valgusallikate arvu, metallosade viimistlust, kuplite kuju, suurust ja kangast ning hajutite materjali.

Kirjuta meile oma soovist: 4room@4room.ee